czwartek, 22 sierpnia 2013

OOTD vs HOBBY

Cześć!
Pewnie większość z Was stara się korzystać z końcówki wakacji jak się tylko da, ja w sumie też, ale w trochę inny sposób. Na początku wakacji postanowiłam, że muszę dobrze przygotować się do nowej szkoły. Przypomnieć sobie pewne tematy, które mogą być omawiane na pierwszych lekcjach, przeczytać streszczenia lektur, które mogę mieć w pierwszej klasie liceum. Ciągle przekładałam to "na później", a tu nagle OSTATNI TYDZIEŃ WAKACJI :O, przecież się nie wyrobię! Jednak pomyślałam, że może to i dobrze, że zabrałam się za to dopiero teraz, bo będę pamiętać więcej, aniżeli gdybym powtarzała sobie coś miesiąc temu.

Jutro mam pierwsze spotkanie klasowe. Nigdy jeszcze na takim spotkaniu nie byłam, poza tym nikogo nie znam i obawiam się jak to będzie. Zastanawia mnie na jakie trafię osoby, czy moja klasa się zgra i nie będzie podziałów na tzw. "grupy". Z jednej strony nie chcę iść, ale z drugiej jestem ciekawa tych nowych ludzi. Dużo osób idzie z kolegami/koleżankami do klasy, a ja idę sama. Nikogo nie znam, więc zapewne stąd moje obawy. Poza tym zawsze miałam drobne problemy z nawiązywaniem nowych znajomości, jestem bardzo nieśmiała i często jak się denerwuję, zaczynam gadać bez sensu ._.

Wpadłam na pomysł, żeby zrobić post o tym co lubię robić w wolnym czasie, hobby, zainteresowania itp., lub jakiś OOTD na spotkanie klasowe. Co chcecie najpierw? :)


8 komentarzy:

 1. Świetne ! *.* Ja już obserwuję, liczę na rewanż http://natalaablog.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne :)
  oj nie przejmuj się, jakoś to będzie :3
  musisz się otworzyć ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisz o swoim hobby :)

  young-never-die.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. OOTD :)

  www.secret-kate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. OOTD poproszę ;D Też jestem nieśmiała. Na szczęście za rok dopiero idę do gimnazjum i idę z przyjaciółką :) Nie martw się, wszystko będzie dobrze :))

  manuelaa-nela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. OOTD możesz zrobić :)
  Powodzenia z tym spotkaniem. :) Pewnie tak źle nie będzie. :)

  http://neverstopdreamingandnevergiveup.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. zrób OOTD :**

  + obserwuję :)
  http://babyofbeauty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń